Autor: M.M./Hina
20. 09. 2019.   prije 2 sata

U prvoj utakmici 4. kola talijanskog nogometnog prvenstva Cagliari je na svom terenu nadigrao Genou sa 3:1 (0:0).Domaći su poveli početkom nastavka preko Simeonea (46), Genoa je poravnala golom Kouamea (83), no odmah potom do nove prednosti Cagliari je stigao autogolom Zapate (84-ag) da bi pobjedu potvrdio Joao Pedro (87).Marko Rog je igrao za Cagliari od 78. minute, dok je Marko Pajač igrao svih 90 minuta za Genou.Cagliari sada ima šest bodova, kao Napoli, Atalanta, Torino i Milan, dok je Genoa ostala na četiri boda u društvu Lazija i Verone. Na vrhu je Inter s devet bodova ispred Bologne i Juventusa koji imaju po sedam.

Vijesti o sportu HRT-a pratite na svojim pametnim telefonima i tabletima putem aplikacija za iOS i Android.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook, Twitter, Instagram i YouTube!

Izvor vijesti: / hrt.hr